2.oddíl skautek a světlušek Limba

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zápy

Aktuálně

Dodatečné info k táboru

Kufry  je možné 29.6. odpoledne či večer odvézt k p. Josefu Jalovcovi (popis cesty: v Zápech z hlavní odbočit doleva ke kostelu, za mostem doleva a na další křižovatce znovu doleva; poslední bytovka na konci silnice), kde se naloží do dodávky.

Odjezd na tábor:
14:00 v sobotu 30.6. od zápské školy auty.
Na drahňovické tábořiště se pojede v koloně, kterou povede p. Josef Jalovec (vedoucí střediska). Prosím, dejte nám vědět, zda můžete či nemůžete jet (na příští schůzce, SMS na 777 907 975, nebo e-mailem na eliska.kryze@post.cz) nejlépe nejpozději do 24.6. Pokusíme se „naložit“ auta dětmi tak, aby nemuselo jet zbytečně mnoho aut.

S sebou
k odjezdu 30.6. nezapomeňte vzít: bezinfekčnost, kartu pojištěnce (kopie postačí), léky, pokud dítě nějaké bere
Kromě věcí uvedených v Seznamu potřeb prosím přibalte i 1 bílé bavlněné tričko na batiku.
Prosím, nedávejte s sebou dětem potraviny podléhající zkáze ani mnoho sladkostí – v průběhu tábora od nás sladké dostanou, ale není možné uhlídat zejména menší děti, aby se sladkostí nepřejedly ještě před jídlem. Pokud chcete, můžete dát sladkosti vedoucím a děti je dostanou vždy až po jídle. Děkujeme.

Odjezd: 14.7. (sobota) dopoledne – tj. mezi desátou a dvanáctou hodinou opět vlastními auty.

Žádné komentáře
 
Junák - svaz skautů a skautek ČR * STŘEDISKO ZÁPY * ev.č. 219.11 * Zápy 240, 250 01 Brandýs nad Labem * IČO: 638 29 932 * Kontakt: eliskakryze@gmail.cz, 777 907 975